Home » Articles posted by Grzegorz T.

Author Archives: Grzegorz T.

Przygoda Jeżyka

„Przygoda Jeżyka” wydanie książeczki zilustrowanej i napisanej przez uczniów ZSH

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

Drodzy Słuchacze
Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

W trosce o zapewnienie ciągłości procesu kształcenia przygotowaliśmy dla Państwa zagadnienia do samodzielnego opracowania z poszczególnych przedmiotów. Zagadnienia są dostępne w zakładce  Liceum dla Dorosłych.

W razie przedłużenia okresu zawieszenia zajęć dydaktycznych lista zagadnień będzie uzupełniana.

Załączamy tam również pomocne linki do portali polecanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, które pomogą Państwu w uzupełnianiu wiedzy.

Proszę o utrzymywanie kontaktu z opiekunami Państwa grup.

Pozdrawiam

Lucyna Synakiewicz

Dzień Ochrony Danych Osobowych

Dzień Ochrony Danych Osobowych w ZSH – konkursy dla uczniów odbyły się 11.02

Szkolenie dla dzieci

Uczniowie ZSH szkolili dzieci z SP z ochrony danych, zpobiegania przemocy i pierwszej pomocy

Wyróżnienie dla uczniów w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa”

Dnia 1.10 uczniowie z grupy projektowej z klas l3a i l3b uczestniczyli w Konferencji inaugurującej X Edycję Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa ” w Rojowie. – wpis na stronie UODO

Nasi uczniowie zaprezentowali działania, które zrealizowaliśmy w ramach programu oraz otrzymali wyróżnienie za napisanie bajki dla dzieci „Przygody Jeżyka„.

Umowa z Liceum Wojskowym (LEPL) z Kutaisi

Dzisiaj nastąpiło zawarcie umowy o współpracy między Cadets Military Lyceum a Zespołem Szkół Handlowych. Dokument został podpisany przez dyrektora LEPL pułkownika Shalva Dzindzibadze oraz przez dyrektora ZSH pana Andrzeja Kaczmarka.

Umowa ta ma na celu pogłębienie przyszłej współpracy między stronami, realizację wspólnych projektów edukacyjnych i programów wymiany uczniowskiej.

Zebrania z rodzicami

W dniu 10 września 2019 r . (wtorek) zajęcia będą realizowane zgodnie z wersją A planu (30 min). W tym dniu zapraszamy rodziców na zebrania, które będą odbywać się

Dzień księgowego i dzień sportu

14 czerwca na TKKF WINOGRADY świętowaliśmy szkolny dzień sportu połączony z dniem księgowego oprócz wielu rozgrywek sportowych wyróżniliśmy najlepszych ekonomistów, poszerzyliśmy nasze kontakty z US Army,  a po wszystkim czekał na nas poczęstunek i ochłoda przy kurtynie wodnej  wszystkim obecnym dziękujemy i zapraszamy za rok.
W ramach dnia sportu, komisja języków obcych po raz kolejny gościła żołnierzy amerykańskich sił powietrznych – były kalambury po angielsku, dużo dobrej zabawy i śmiechu, dziękujemy wszystkim uczniom którzy włączyli się do zabawy i gratulujemy zwycięzcom.

DzienSportu2
DzienSportu

Wyróżnienia w konkursie Nasz pomysł na ochronę środowiska

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasze absolwentki: Klaudia Nowak, Weronika Kudlak oraz Weronika Glińska otrzymały wyróżnienie w konkursie pt. „Nasz pomysł na ochronę środowiska”, organizowanym przez Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Laureatki wraz z opiekunem – panią Katarzyną Kraszkiewicz- Zielińską zostały uhonorowane na gali, która odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim w dniu 7 czerwca 2019 roku. Oprócz ciekawych nagród i dyplomów, reprezentacja naszej szkoły wróciła do nas z sadzonką drzewa. Grab odnalazł swoje miejsce przed budynkiem ZSH.
Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za wyniki egzaminu maturalnego!

Finalista Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

Wielki sukces!
Adrian Balcerek z T2H został finalistą Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej! Wielkie brawa dla niego. Z całej Polski startowało około 700 osób, a Adrian znalazł się na 17 miejscu. Już będąc w klasie drugiej otrzymał zwolnienie z egzaminu zawodowego teoretycznego.
Dziękujemy Pani prof. Dorocie Banaszak za przygotowanie ucznia.