Home » Aktualności » Organizacja pracy w dniach 22,23 kwietnia oraz sposób wystawiania ocen końcoworocznych dla klas IIILO i IV TEH

1) W dniach 22.04.2020 (środa) oraz 23.04.2020 (czwartek)  zajęcia z wykorzystaniem czatu odbywają się wg planu w wersji skróconej  (30 min).

2) Oceny końcoworoczne dla klas III LO oraz IV TEH zostaną wystawione poprzez zapisanie ich na forum dla danej klasy w ramach kursu z konkretnego przedmiotu-w formie: imię i nazwisko ucznia – ocena, o godzinie przewidzianej planem lekcji.
3) Na czatach w ramach kursów odbywa się (na prośbę ucznia) tylko uzasadnienie oceny, także w godzinach przewidzianych planem lekcji.