Home » Aktualności

Category Archives: Aktualności

Zajęcia w ferie zimowe

Nauczyciel przedmiot, data, godzina, sala, tematyka
Anna Węgrzynowska Język angielski, 1.02.2023, g. 10-13, sala 309, Wypowiedź pisemna (r) + egzamin ustny z języka angielskiego – ćwiczenia praktyczne dla maturzystów

*Nauczyciel będzie czekał na uczniów maksymalnie 15 minut

Wojciechowska Marzena Sprzedaż towarów, 01.02.2023 (środa), 10:00, sala 311, przygotowanie do egzaminu zawodowego HAN.01
Sprzedaż towarów, 03.02.2023 (piątek), 10:00, sala 311, przygotowanie do egzaminu zawodowego HAN.01
Sprzedaż towarów, 08.02.2023 (środa), 10:00, sala 311, przygotowanie do egzaminu zawodowego HAN.01
Sprzedaż towarów, 10.02.2023 (piątek), 10:00, sala 311, przygotowanie do egzaminu zawodowego HAN.01
Lach Tomasz Rachunkowość finansowa w praktyce gospodarczej, 31.01.2023, 18.00, TEAMS, Rozliczenie I semestru
Gierszewska Jadwiga język polski 8.02.2023 9:00 – 11:00 sala 217 Matura-powtórzenie materiału
Jakub Błaszczyk język polski – 30.01 – 9:00-12:00 – sala 217 – Nowa matura (język polski w użyciu, test historycznoliteracki)
język polski – 31.01 – 9:00-12:00 – sala 217 – Nowa matura (wypracowanie)
język polski – 01.02 – 9:00-12:00 – sala 217 – Nowa matura (matura ustna)
język polski – 06.02 – 9:00-12:00 – sala 217 – Nowa matura (język polski w użyciu, test historycznoliteracki)
język polski – 07.02 – 9:00-12:00 – sala 217 – Nowa matura (wypracowanie)
język polski – 08.02 – 9:00-12:00 – sala 217 – Nowa matura (matura ustna)
Lambryczak Katarzyna Wychowanie fizyczne, 06.02.2023, 10:00, mała sala gimnastyczna, zajęcia z taśmami band
Skolasińska Małgorzata matematyka, 30.01.23, 9:00, teams, omówienie próby matury 4TGL, 4TGP
matematyka, 30.01.23, 10:00, teams, omówienie próby matury 4PLOB
matematyka, 31.01.23, 9:00, teams, omówienie próby matury 4TGL, 4TGP
matematyka, 31.01.23, 10:00, teams, omówienie próby matury 4PLOB
Kurczoba-Ratajczak Beata Chemia rozszerzona,30.01,31.01, 11.30, Ms teams , arkusze maturalne
Chemia rozszerzona,09.02, 10.02, 11.30, Ms teams, chemia organiczna
Magdalena Garstecka Przedmiot: JĘZYK NIEMIECKI
Data: poniedziałek 30.01.2023, środa 1.02.2023, piątek 03.02.2023
Godzina: 13:00
Sala: 107
Tematyka: Deutsch im Beruf
Hanna Bróździńska  – historia 30.01.2023 godz. 8.00 – 9.30 sala nr 4 tematyka – rozwiązywanie testów maturalnych,  -wiedza o społeczeństwie 01.02.2023 godz. 8.00 – 9.30 tematyka – rozwiązywanie testów maturalnych.
Kącka Anna zajęcia z profilaktyki nowotworowej oraz z zakresu radzenia sobie ze stresem w ramach projektu „Apetyt na życie”,8.02.2023 godz. 11.00
Wojtkowiak Maria Fizyka, 30.01.2023 sala 06, Przygotowanie eksperymentów na konkurs z Fizyki

Organizacja zajęć w dniu 27 stycznia 2023

W dniu 27 stycznia 2023 (piątek) zajęcia będą odbywać się zgodnie z wersją A planu (30 min).

Organizacja zajęć w dniu 17 stycznia 2023

W dniu 17 stycznia 2023 (wtorek) zajęcia będą odbywać się zgodnie z wersją A planu (30 min)

Sekretariat uczniowski

W dniu 12 stycznia 2023 sekretariat uczniowski jest nieczynny.

Zebrania z rodzicami w dniu 3 stycznia 2023r

W dniu 3 stycznia 2023 roku (wtorek) odbędą się zebrania z rodzicami według załączonego harmonogramu.

W tym dniu zajęcia będą odbywać się zgodnie z wersją A planu (30 min).

Poniżej link do wersji A planu:

Plan szkoły dzienne

Harmonogram matur próbnych dla Technikum – 22.12.2022

CZWARTEK  22.12 – PRZEDMIOTY ROZSZERZONE (150 min, 180 min) dla TECHNIKUM

 

Sala 314 – klasa T4A (13 os)

Geografia (9 os)

Historia (2 os)

Matematyka (1os)

j. polski (1os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka K. Ceholnik/ A. Suwalski

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka K. Ceholnik/ A. Suwalski

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka K. Ceholnik/ A. Suwalski

lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka A. Sauer

 

sala 308 -Klasa T4C (23 os)

Geografia (22 os)

Biologia (1 os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka T. Lach

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka T. Lach / A. Kalamiyets

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka M. Gola / A. Kalamiyets

lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka P. Kochan

 

Sala 7- klasaT4H (20 os)

Geografia (18 os)

j. polski (2os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka A. Kącka / R. Samelak

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka A. Kącka /  R. Samelak

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka A. Kącka/ R. Samelak

lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka A. Strykowska

 

sala 302 – klasa T4L (19 os)

Geografia (17 os)

Matematyka (2os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka J. Marmur

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka J. Marmur/ G. Halątka

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka J. Marmur/ G. Halątka

lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka A. Maleszyk – Kaiser

 

Sala 208 – klasa T4O (21os)

Geografia (20 os)

Historia (1 os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka M. Małecki

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka M. Małecki/ M. Andrachiewicz

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka M. Andrachiewicz / W. Maciejewska

lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka M. Gola / W. Maciejewska

 

Sala 403 – klasa T4P (23 os)

Geografia (18 os)

WOS (1os)

Historia (1 os)

Matematyka (1os)

j. polski (2os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka ks. A. Szady/ M. Różańska

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka ks. A. Szady/ M. Różańska

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka M. Różańska / M. Śleboda

lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka B. Dudziak/ M. Śleboda

 

Sala 408 – klasa T4R(24 os)

Geografia (24 os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka J. Biskupski/ D. Wolarczak

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka J. Biskupski/ D. Wolarczak

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka A. Borowiec/ J. Pastwa

lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka A. Borowiec/ J. Pastwa

 

Sala 202 –  j. angielski (18 os)  -150min

T4A (8 os)

T4C (8 os)

T4H( 2 os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka M. Kaczorowski / A. Patek – Czwarno

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka P. Caban/ A. Patek – Czwarno

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka P. Caban / B. Zajdel -Krzak

 

Sala 211-  j. angielski (18 os)  -150min

T4L (8 os)

T4O (3 os)

T4P (5 os)

T4R ( 2os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka M. Wojtkowiak/ M. Dziopa

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka M. Wojtkowiak / M. Dziopa

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka M. Wojtkowiak/ B.Korolewicz

 

 

 

 

 

 

Harmonogram matur próbnych dla Technikum i Liceum – 21.12.2022

ŚRODA 21.12 -J. ANGIELSKI poziom podstawowy (120min) dla TECHNIKUM

Wszyscy uczniowie klas czwartych do godz. 9.40 przebywają w wyznaczonych salach.

 

4GTA               SALA 203

8:00 – 8:50                                                     I. Korzeniewska

8:50 – 9:50 (do zakończenia egzaminu)        I. Ratajczak

 

4GTC               SALA 308

8:00 – 8:50                                                     D. Sydorko – Raszewska

8:50 – 9:50 (do zakończenia egzaminu)        D. Sydorko – Raszewska

 

4GTH               SALA 208

8:00 – 8:50                                                     D. Banaszak

8:50 – 9:50 (do zakończenia egzaminu)        D. Banaszak

 

4GTL               SALA 218

8:00 – 8:50                                                     K. Miller

8:50 – 9:50 (do zakończenia egzaminu)        K. Miller

 

4GTO              SALA 320

8:00 – 8:50                                                     P. Iwanyniuk

8:50 – 9:50 (do zakończenia egzaminu)        A. Lisiecka

 

4GTP               SALA 211

8:00 – 8:50                                                     D. Błaszak

8:50 – 9:50 (do zakończenia egzaminu)        A. Reich

 

4GTR               SALA 303

8:00 – 8:50                                                     A. Kalamiyets

8:50 – 9:50 (do zakończenia egzaminu)        A. Kalamiyets

 

ŚRODA 21.12 -CHEMIA poziom rozszerzony (180 min) dla LICEUM

Uczniowie, którzy zadeklarowali chęć uczestnictwa w maturze rozszerzonej, zostają oddelegowani do sali gdzie przeprowadzany jest egzamin maturalny. Po zakończeniu pisania  próby uczniowie wracają na lekcje.

 

sala 06A – klasa PL4A (3 os)

lekcja 2 – 8.50-9.45 -opieka A. Węgrzynowska

lekcja 3 – 9.45-10.40 – opieka M. Kaczorowski

lekcja 4 – 10.40-11.35 – opieka M. Kaczorowski

lekcja 5 – 11.35-12.00  – opieka I. Ratajczak

 

 

 

 

Harmonogram matur próbnych dla Technikum i Liceum – 20.12.2022

WTOREK 20.12 -MATEMATYKA poziom podstawowy (170 min) dla TECHNIKUM

Przed i po próbie uczniowie odbywają lekcje zgodnie z planem lekcji.

Klasa 4GTA – godz. 7.55 – sala  203

Klasa 4GTC – godz. 7.55 – sala 211

Klasa 4GTH – godz. 7.55 – sala 308

Klasa 4GTL – godz. 7.55 – sala 307

Klasa 4GTO – godz. 7.55 – sala 208

Klasa 4GTP – godz. 7.55- sala 9

Klasa 4GTR – godz. 7.55 – sala 207

 

WTOREK 20.12 -BIOLOGIA poziom rozszerzony (180 min) dla LICEUM

PL4A(7 os.) – godz.8.50 – 12.00, sala 308

WTOREK 20.12 -INFORMATYKA poziom rozszerzony (210 min) dla LICEUM

PL4B (1 os) – godz. 13.50, sala 8 (parter, w pobliżu wejścia do szkoły), Liceum Ogólnokształcące Św. Marii Magdaleny w Poznaniu, ul. Garbary 24 – opieka Grzegorz Telman

Harmonogram matur próbnych dla Technikum i Liceum – 19.12.2022

PONIEDZIAŁEK 19.12 -J. POLSKI poziom podstawowy (170 min) dla TECHNIKUM

Przed i po próbie uczniowie odbywają lekcje zgodnie z planem lekcji.

Klasa 4GTA – godz. 7.55 – sala 317

Klasa 4GTC – godz. 7.55 – sala 308

Klasa 4GTH – godz. 7.55 – sala 203

Klasa 4GTL – godz. 7.55 – sala 307

Klasa 4GTO – godz. 7.55 – sala 408

Klasa 4GTP – godz. 7.55- sala 4

Klasa 4GTR – godz. 7.55 – sala 302

 

PONIEDZIAŁEK 19.12 -GEOGRAFIA poziom rozszerzony (180 min) dla LICEUM

 

PL4B (10 os.) – godz.13.55 – 17.00, sala 115, opieka K. Kraus -Jakubowska

Harmonogram matur próbnych w dniu 16.12

Piątek  16.12 – J. ANGIELSKI p.rozszerzony (150min)

Uczniowie, którzy zadeklarowali chęć uczestnictwa w maturze rozszerzonej, zostają oddelegowani do sali gdzie przeprowadzany jest egzamin maturalny. Po zakończeniu pisania  próby uczniowie wracają na lekcje.

4PLA (12 osób) + 4PLB (2 osoby) – Sala 13  godz. 8.50 – 11.30 – K. Szawan

 

Piątek  16.12 -WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE p.rozszerzony (180min)

4PLB (2 osoby) – AULA – 14.00-17.00 – K. Szawan