Home » Sukcesy uczniów

Category Archives: Sukcesy uczniów

Wyróżnienie dla uczniów w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa”

Dnia 1.10 uczniowie z grupy projektowej z klas l3a i l3b uczestniczyli w Konferencji inaugurującej X Edycję Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa ” w Rojowie. – wpis na stronie UODO

Nasi uczniowie zaprezentowali działania, które zrealizowaliśmy w ramach programu oraz otrzymali wyróżnienie za napisanie bajki dla dzieci „Przygody Jeżyka„.

Wyróżnienia w konkursie Nasz pomysł na ochronę środowiska

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasze absolwentki: Klaudia Nowak, Weronika Kudlak oraz Weronika Glińska otrzymały wyróżnienie w konkursie pt. „Nasz pomysł na ochronę środowiska”, organizowanym przez Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Laureatki wraz z opiekunem – panią Katarzyną Kraszkiewicz- Zielińską zostały uhonorowane na gali, która odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim w dniu 7 czerwca 2019 roku. Oprócz ciekawych nagród i dyplomów, reprezentacja naszej szkoły wróciła do nas z sadzonką drzewa. Grab odnalazł swoje miejsce przed budynkiem ZSH.
Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za wyniki egzaminu maturalnego!

Finalista Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

Wielki sukces!
Adrian Balcerek z T2H został finalistą Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej! Wielkie brawa dla niego. Z całej Polski startowało około 700 osób, a Adrian znalazł się na 17 miejscu. Już będąc w klasie drugiej otrzymał zwolnienie z egzaminu zawodowego teoretycznego.
Dziękujemy Pani prof. Dorocie Banaszak za przygotowanie ucznia.

Laureat Olimpiady Wiedzy o Turystyce

W sobotę 6 kwietnia 2019 nasz uczeń (klasy maturalnej) Łukasz Adamus uzyskał tytuł laureata Olimpiady Wiedzy o Turystyce zajmując 5 miejsce wśród 30 najlepszych uczniów w Polsce.
Już w październiku czeka na niego indeks na wybranym kierunku Uniwersytetu Łódzkiego.
GRATULACJE
Dla ucznia i opiekującej się nim pani profesor Dorota Sydorko-Raszewskiej.