Home » Aktualności » Harmonogram matur próbnych dla Technikum – 22.12.2022

Harmonogram matur próbnych dla Technikum – 22.12.2022

CZWARTEK  22.12 – PRZEDMIOTY ROZSZERZONE (150 min, 180 min) dla TECHNIKUM

 

Sala 314 – klasa T4A (13 os)

Geografia (9 os)

Historia (2 os)

Matematyka (1os)

j. polski (1os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka K. Ceholnik/ A. Suwalski

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka K. Ceholnik/ A. Suwalski

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka K. Ceholnik/ A. Suwalski

lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka A. Sauer

 

sala 308 -Klasa T4C (23 os)

Geografia (22 os)

Biologia (1 os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka T. Lach

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka T. Lach / A. Kalamiyets

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka M. Gola / A. Kalamiyets

lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka P. Kochan

 

Sala 7- klasaT4H (20 os)

Geografia (18 os)

j. polski (2os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka A. Kącka / R. Samelak

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka A. Kącka /  R. Samelak

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka A. Kącka/ R. Samelak

lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka A. Strykowska

 

sala 302 – klasa T4L (19 os)

Geografia (17 os)

Matematyka (2os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka J. Marmur

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka J. Marmur/ G. Halątka

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka J. Marmur/ G. Halątka

lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka A. Maleszyk – Kaiser

 

Sala 208 – klasa T4O (21os)

Geografia (20 os)

Historia (1 os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka M. Małecki

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka M. Małecki/ M. Andrachiewicz

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka M. Andrachiewicz / W. Maciejewska

lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka M. Gola / W. Maciejewska

 

Sala 403 – klasa T4P (23 os)

Geografia (18 os)

WOS (1os)

Historia (1 os)

Matematyka (1os)

j. polski (2os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka ks. A. Szady/ M. Różańska

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka ks. A. Szady/ M. Różańska

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka M. Różańska / M. Śleboda

lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka B. Dudziak/ M. Śleboda

 

Sala 408 – klasa T4R(24 os)

Geografia (24 os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka J. Biskupski/ D. Wolarczak

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka J. Biskupski/ D. Wolarczak

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka A. Borowiec/ J. Pastwa

lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka A. Borowiec/ J. Pastwa

 

Sala 202 –  j. angielski (18 os)  -150min

T4A (8 os)

T4C (8 os)

T4H( 2 os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka M. Kaczorowski / A. Patek – Czwarno

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka P. Caban/ A. Patek – Czwarno

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka P. Caban / B. Zajdel -Krzak

 

Sala 211-  j. angielski (18 os)  -150min

T4L (8 os)

T4O (3 os)

T4P (5 os)

T4R ( 2os)

lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka M. Wojtkowiak/ M. Dziopa

lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka M. Wojtkowiak / M. Dziopa

lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka M. Wojtkowiak/ B.Korolewicz