Home » Rada Rodziców 2022/23 » Przekaż 1,5% Podatku

Przekaż 1,5% Podatku

Rada Rodziców podjęła decyzję o rozpoczęciu współpracy z Organizacją Pożytku Publicznego OPP: Fundacją Studencką „Młodzi-Młodym” i przystąpieniu do programu „Przekaż 1,5% podatku na działalność swojej szkoły”.

Celem współpracy jest pozyskanie dodatkowych funduszy na działalność statutową naszej szkoły pochodzące z 1,5% Państwa podatku.

Rozliczając PIT – wesprzyj szkołę. To nic nie kosztuje, a pozwoli nam tworzyć nową, lepszą szkołę na miarę oczekiwań uczniów, nauczycieli i wyzwań XXI wieku.

KRS: 0000270261

Cel szczegółowy: ZSH Poznań 11751

Rada Rodziców przygotowała dla Państwa magnesy na lodówkę, które zawierają niezbędne informacje do poprawnego przekazania 1,5% na rzecz szkoły. Magnesy były rozdawane na spotkaniu z rodzicami w dniu 3 stycznia 2023r oraz dla uczniów, w klasach, w drugim tygodniu stycznia.

Prosimy – pamiętajcie o szkole rozliczając PIT.