W ubiegłym miesiącu Rada Rodziców aktywnie uczestniczyła w pożegnaniu tegorocznych maturzystów.
Podczas uroczystości zakończenia roku, uczniowie dziękowali Dyrekcji oraz Wychowawcom za lata edukacji i wsparcia. Symbolem tej wdzięczności były piękne kwiaty, o które zadbała nasza Rada.
Wspólne świętowanie rozpoczęło się już dzień przed zakończeniem – podczas Rady Pedagogicznej maturzyści skierowali do nauczycieli wiele ciepłych słów. Aby umilić ten czas, Rada Rodziców przygotowała słodko-słony poczęstunek, który stał się okazją do miłych wspomnień i podsumowania tej wyjątkowej, wieloletniej drogi.
Maturzyści, nieustannie trzymamy kciuki za Wasze sukcesy i życzymy Wam odwagi w zdobywaniu świata!
Home » Rada Rodziców 2025/26 » Maturzyści zakończenie nauki