W dniu 12 maja 2026r odbyły się w szkole ostatnie w tym roku szkolnym zebrania rodziców z wychowawcami, jak również ostatnia edycja akcji Kawa na Ławę.
W tym dniu Rada Rodziców zorganizowała bezpłatne konsultacje wizażowe z wizażystką – członkiem Rady Rodziców.
Uczennice, i ich mamy miały możliwość skorzystania z krótkich porad dotyczących pielęgnacji skóry i doboru odpowiednich kosmetyków do makijażu na co dzień.
Każdy uczestnik otrzymał Gift Bag.
Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do tego wydarzenia oraz:
- upiekli i dostarczyli słodkości
- skorzystali z oferty RR i zakupili kawę, herbatę, ciasto
- uzupełniali naszą skarbonkę dobrowolnymi wrzutkami/składkami
- dokonali płatności na konto i/lub wpłacili gotówkę na RR wychowawcy lub skarbnikowi
Dziękujemy Pani Izabeli za poświęcony czas i wiedzę, którą przekazała zainteresowanym Paniom.
Dziękujemy również młodzieży, która zaangażowała się w tę akcję.