Home » Sukcesy uczniów » Wyróżnienia w konkursie Nasz pomysł na ochronę środowiska

Wyróżnienia w konkursie Nasz pomysł na ochronę środowiska

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasze absolwentki: Klaudia Nowak, Weronika Kudlak oraz Weronika Glińska otrzymały wyróżnienie w konkursie pt. „Nasz pomysł na ochronę środowiska”, organizowanym przez Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Laureatki wraz z opiekunem – panią Katarzyną Kraszkiewicz- Zielińską zostały uhonorowane na gali, która odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim w dniu 7 czerwca 2019 roku. Oprócz ciekawych nagród i dyplomów, reprezentacja naszej szkoły wróciła do nas z sadzonką drzewa. Grab odnalazł swoje miejsce przed budynkiem ZSH.
Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za wyniki egzaminu maturalnego!