Home » Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli

DYŻUR nauczycieli dla rodziców na MS TEAMS – rok szkolny 2021/22

 

Nauczyciel Adres e-mail Dzień dyżuru Godzina dyżuru
(45 minut)
Banaszak Paweł pawel.banaszak@zsh.edu.pl czwartek 16.15
Bentkowska-Nieste Marzena marzena.bentkowska-nieste@zsh.edu.pl wtorek 18.05
Błaszak  Dominika dominika.blaszak@zsh.edu.pl środa 13.30
Błaszczyk Jakub jakub.blaszczyk@zsh.edu.pl poniedziałek 8.00
Borowiec Arkadiusz arkadiusz.borowiec@zsh.edu.pl środa 9.50
Bróździńska Hanna hanna.brozdzinska@zsh.edu.pl wtorek 18.05
Caban Paweł pawel.caban@zsh.edu.pl czwartek 8.55
Drabarek Wojciech wojciech.drabarek@zsh.edu.pl poniedziałek 15.20
Drapińska Anna anna.drapinska@zsh.edu.pl poniedziałek 18.05
Drózd Justyna justyna.drozd@zsh.edu.pl poniedziałek 10.45
Dudek Tomasz tomasz.dudek@zsh.edu.pl środa 11.40
Dudziak Barbara barbara.dudziak@zsh.edu.pl piątek 8.55
Erdmann Krystyna krystyna.erdmann@zsh.edu.pl środa 9.50
Froń Paula paula.fron@zsh.edu.pl poniedziałek 13.30
Furmanek Jakub jakub.furmanek@zsh.edu.pl czwartek 8.00
Garstecka Magdalena magdalena.garstecka@zsh.edu.pl wtorek 18.05
Gierszewska Jadwiga j.gierszewska@zsh.edu.pl wtorek 17.10
Głębowski Maciej maciej.glebowski@zsh.edu.pl poniedziałek 19:00
Głowacz Dawid dawid.glowacz@zsh.edu.pl wtorek 14.25
Gołaś Beata beata.golas@zsh.edu.pl piątek 9.50
Grzegorczyk Sylwia sylwia.grzegorczyk@zsh.edu.pl wtorek 17.10
Hoffmann Piotr piotr.hoffmann@zsh.edu.pl wtorek 8.55
Hofman-Przybylska Justyna justyna.hofman-przybylska@zsh.edu.pl czwartek 16.15
Iwanyniuk Paulina paulina.iwanyniuk@zsh.edu.pl wtorek 9.50
Jankowska Agata agata.jankowska@zsh.edu.pl wtorek 9.50
Jopek-Lubik  Iliana Iliana.jopek-lubik@zsh.edu.pl wtorek 8.55
Kaczmarczyk-Piotrowska Julia julia.kaczmarczyk-piotrowska@zsh.edu.pl wtorek 15.20
Kalamiyets Aleh aleh.kalamiyets@zsh.edu.pl wtorek 11.40
Kącka Anna anna.kacka@zsh.edu.pl środa 8.00
Kochan Patrycja patrycja.kochan@zsh.edu.pl wtorek 8.55
Korolewicz Bartosz bartosz.korolewicz@zsh.edu.pl wtorek 10.45
Korzeniewska Iwona iwona.korzeniewska@zsh.edu.pl środa 12.35
Kowańdy-Mierzwiak Monika monika.kowandy-mierzwiak@zsh.edu.pl poniedziałek 12.35
Kraus-Jakubowska Klaudia klaudia.kraus@zsh.edu.pl środa 17.10
Krystek  Przemysław przemyslaw.krystek@zsh.edu.pl środa 8.55
Kujawska-Maiga Małgorzata malgorzata.kujawska-maiga@zsh.edu.pl piątek 17.10
Kurczoba Beata beata.kurczoba@zsh.edu.pl poniedziałek 9.50
Lach Tomasz tomasz.lach@zsh.edu.pl wtorek 18.05
Lambryczak Katarzyna katarzyna.lambryczak@zsh.edu.pl środa 11.40
Maleszyk-Kaiser Agnieszka agnieszka.maleszyk-kaiser@zsh.edu.pl poniedziałek 15.20
Małecki Marcin marcin.malecki@zsh.edu.pl poniedziałek 15.20
Marcin Stanisławski ks. marcin.stanislawski@zsh.edu.pl poniedziałek 11.40
Marmur Janusz janusz.marmur@zsh.edu.pl poniedziałek 18.05
Miller Katarzyna katarzyna.miller@zsh.edu.pl czwartek 13.30
Miśko Zofia zofia.misko@zsh.edu.pl środa 17.10
Nawrotek Edyta edyta.nawrotek@zsh.edu.pl środa 16.15
Nowacka-Okońska Dorota dorota.nowacka-okonska@zsh.edu.pl wtorek 11.40
Olbromska Martyna martyna.olbromska@zsh.edu.pl czwartek 16.15
Otta Grzegorz grzegorz.otta@zsh.edu.pl poniedziałek 18.05
Owczarzak Piotr piotr.owczarzak@zsh.edu.pl wtorek 17.10
Parecka Małgorzata malgorzata.parecka@zsh.edu.pl piątek 11.40
Pasternak Mariusz mariusz.pasternak@zsh.edu.pl środa 10.45
Perz Krzysztof krzysztof.perz@zsh.edu.pl wtorek 15.20
Piasecki Wojciech wojciech.piasecki@zsh.edu.pl poniedziałek 10.45
Pluskota Żaneta zaneta.pluskota@zsh.edu.pl środa 9.50
Projs Joanna joanna.projs@zsh.edu.pl wtorek 15.20
Ratajczak  Michalina michalina.ratajczak@zsh.edu.pl środa 12.35
Ratajczak Inga inga.ratajczak@zsh.edu.pl poniedziałek 13.30
Reich Agnieszka agnieszka.reich@zsh.edu.pl czwartek 10.45
Sadowicz Marzenna marzenna.sadowicz@zsh.edu.pl poniedziałek 8.55
Sauer Aneta aneta.sauer@zsh.edu.pl czwartek 13.30
Skolasińska Małgorzata malgorzata.skolasinska@zsh.edu.pl wtorek 8.55
Strykowska Anna anna.strykowska@zsh.edu.pl środa 12.35
Synakiewicz Lucyna lucyna.synakiewicz@zsh.edu.pl piątek 17.10
Szalaty Joanna joanna.szalaty@zsh.edu.pl poniedziałek 12.35
Szymczak Jolanta jolanta.szymczak@zsh.edu.pl poniedziałek 18.05
Szymkowiak Alicja alicja.szymkowiak@zsh.edu.pl czwartek 14.25
Telman Grzegorz grzegorz.telman@zsh.edu.pl poniedziałek 19.00
Trocholepszy Daniel daniel.trocholepszy@zsh.edu.pl poniedziałek 13.30
Urbaniak Joanna joanna.urbaniak@zsh.edu.pl poniedziałek 10.45
Wasielewska-Andrzejczak Magdalena magdalena.wasielewska@zsh.edu.pl piątek 8.55
Waszak Adrian adrian.waszak@zsh.edu.pl wtorek 8.00
Węgrzynowska Anna ania.wegrzynowska@zsh.edu.pl poniedziałek 8.55
Wiercinski  Blazej blazej.wiercinski@zsh.edu.pl czwartek 14.25
Wiśniewska Magdalena magdalena.wisniewska@zsh.edu.pl poniedziałek 11.40
Wojciechowska Marzena marzena.wojciechowska@zsh.edu.pl środa 9.50
Wojtkowiak Maria maria.wojtkowiak@zsh.edu.pl wtorek 18.05
Żendel Irena irena.zendel@zsh.edu.pl wtorek 8.55
Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast