Home » Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli

lp Nauczyciel kod dzień godzina
1 M.Andrachiewicz AM środa 11:40-12:25
2 D.Borkowski BA wtorek 9:50-10:35
3 D.Banaszak BD wtorek 12:25-13:20
4 H.Bróździńska BH środa 9:50-10:35
5 J.Biskupski BJ środa 13:30-14:15
6 J.Błaszczyk BK piątek 8:55-9:40
7 M.Bentkowska-Nieste BM wtorek 13:30-14:15
8 D.Błaszak BO środa 11:40-12:25
9 P.Banaszak BP czwartek 12:35-13:20
10 A.Budziak BU piątek 10:45-11:30
11 A.Drapińska DA wtorek 12:35-13:20
12 B.Dudziak DB wtorek 9:50-10:35
13 A.Delestowicz DG czwartek 13:30-14:15
14 J.Drózd DJ piątek 10:40-11:30
15 T.Dudek DT środa 10:45-11:30
16 W.Drozd DW piątek 16:15-17:00
17 K.Erdmann EK czwartek 17:00-18:00
18 P.Froń FP poniedziałek 8:00-8:45
19 A.Garstka GA poniedziałek 10:45-11:30
20 B.Gołaś GE środa 17:15-18:00
21 E.Gągało GG wtorek 14:25-15:10
22 J.Gierszewska GJ wtorek 17:00-18:00
23 M.Głębowski GM poniedziałek 10:45-11:30
24 S.Grzegorczyk GS czwartek 14:25-15:10
25 G.Halątka HG wtorek 16:15-17:00
26 P.Iwanyniuk IP wtorek 11:40-12:25
27 A.Jurczak JA poniedziałek 17:00-18:00
28 I.Jopek-Lubik JL środa 9:50-10:35
29 A.Jocz JR piątek 9:50-10:35
30 A.Jankowska JT wtorek 11:40-12:25
31 B.Korolewicz KB piątek 10:45-11:30
32 E.Kaczor KE poniedziałek 14:25-15:10
33 A.Kalamiyets KH środa 11:40-12:25
34 K.Kraus-Jakubowska KI piątek 17:00-18:00
35 J.Kolińska KJ wtorek 8:55-9:40
36 K.Kretkowska KK czwartek 12:35-13:20
37 A.Kącka KN czwartek 8:00-8:45
38 M.Kowańdy-Mierzwiak KO wtorek 10:45-11:30
39 P.Krystek KP środa 14:25-15:10
40 B.Kurczoba KR czwartek 12:35-13:20
41 K.Kokosza KS poniedziałek 13:30-14:15
42 M.Kujawska-Maiga KU wtorek 16:15-17:00
43 P.Kochan KW wtorek 10:45-11:30
44 W.Krawczak KY poniedziałek 15:20-16:05
45 I.Korzeniewska KZ środa 12:35-13:20
46 A.Lisiecka LA wtorek 10:45-11;30
47 K.Lambryczak LK poniedziałek 16:15-17:00
48 T.Lach LT wtorek 16:15-17:00
49 A.Maleszyk-Kaiser MA poniedziałek 15:20-16:05
50 J.Mizgalski MJ czwartek 9:50-10:35
51 K.Miller MK czwartek 11:40-12:25
52 M.Murawski MM wtorek 9:50-10:35
53 A.Menze MN wtorek 13:30-14:15
54 M.Małecki MR środa 8:55-9:40
55 Z.Miśko MZ wtorek 8:55-9:40
56 D.Nowacka-Okońska ND wtorek 10:45-11:30
57 E.Nawrotek NE czwartek 13:30-14:15
58 Ż.Nowicka NZ poniedziałek 13:30-14:15
59 G.Otta OG poniedziałek 11:40-12:25
60 P.Owczarzak OP środa 13:30-14:15
61 M.Parecka PA środa 16:15-17:00
62 K.Płóciniczak PK środa 13:30-14:15
63 M.Pasternak PM czwartek 8:00-8:45
64 A.Reich RG piątek 13:30-14:15
65 I.Ratajczak RI poniedziałek 10:45-11:30
66 K.Radke RK poniedziałek 11:40-12:25
67 M.Rajczak RM piątek 10:45-11:30
68 A.Szymkowiak SA środa 10:45-11;30
69 M.Szulc SD poniedziałek 14:25-15:10
70 M.Sadowicz SF poniedziałek 11:40-12:25
71 M.Skolasińska SG wtorek 14:25-15:00
72 D.Sydorko-Raszewska SJ poniedziałek 13:30-14:15
73 K.Szawan SK wtorek 15:20-16:05
74 M.Śleboda SL wtorek 11:40-12:25
75 J.Szalaty SO wtorek 9:50-10:35
76 R.Samelak SP wtorek 9:50-10:35
77 A.Suwalski SR poniedziałek 13:30-14:15
78 A.Strykowska ST wtorek 8:00-8:45
79 A.Sauer SU poniedziałek 8:55-9:40
80 L.Synakiewicz SY czwartek 9:00-10:00
81 G.Telman TG czwartek 10:45-11:30
82 A.Węgrzynowska WA piątek 10:45-11:30
83 B.Wierciński WB wtorek 10:35-11:30
84 A.Waszak WD środa 11:40-12:35
85 M.VACAT Wiśniewska WG czwartek 17:10-17:55
86 M.Wójcik WI wtorek 11:40-12:25
87 J.Wykrętowicz WJ piątek 9:50-10:35
88 A.Wolińska WL piątek 9:50-10:35
89 M.Wasielewska-Andrzejczak WM czwartek 12:25-13:20
90 M.Wojciechowska WO środa 11:50-12:25
91 M.Wojtkowiak WT piątek 9:50-10:35
92 J.Trojan ks. XO poniedziałek 9:50-10:35
93 D.Trocholepszy ks. XR środa 14:25-15:10
94 A.Szady ks. XS wtorek 15:20-16:20
95 M.Stanisławski ks. XT poniedziałek 13:30-14:15
96 A.Sczaniecki ks. XZ wtorek 12:35-13;20
97 K.Ziółkowska-Banach ZK czwartek 10:45-11:30

Wszystkie wpisy w: