Home » Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli

DYŻUR nauczycieli dla rodziców na MS TEAMS

Nazwisko i Imię nauczyciela dzień godziny
Banaszak Dorota poniedziałek 11:00-11:30
Banaszak Paweł wtorek 11.30-12.30
Bentkowska-Nieste Marzena czwartek 15:50-16:20
piątek 8:30-9:00
Biskupski Jarosław środa 18.00-19.00
Błaszak Dominika poniedziałek 16.00-17.00
Błaszczyk Jakub poniedziałek 8.00-9.00
Borowiec Arkadiusz środa 18.00-19.00
Borkowski Damian środa 20:00-21:00
Bróździńska Hanna poniedziałek 19.00-20.00
Budziak Agnieszka czwartek 17.00-18.00
Drabarek Wojciech wtorek 18.00-19.00
Drapińska Anna poniedziałek 18.00-19.00
Drozd Wojciech wtorek 18.30-19.30
Drózd Justyna poniedziałek 19.00-20.00
Dudek Tomasz środa 12.30-13.00
Dudziak Barbara wtorek 19.00-20.00
Duszyńska Angelika wtorek 13.00-14.00
Erdmann Krystyna czwartek 14.00-15.00
Froń Paula czwartek 13.00-14.00
Furmanek Jakub wtorek 9.00-10.00
Garstecka Magdalena poniedziałek 7.30 – 8.15
Gągało Ewa wtorek 17.00-18.00
Głębowski Maciej poniedziałek 19.00-20.00
Gierszewska Jadwiga wtorek 17.00-18.00
Gołaś Beata środa 19.00-20.00
Głowacz Dawid poniedziałek 16.00-17.00
Grzegorczyk Sylwia środa 11.00-12.00
Halątka Grzegorz poniedziałek 12.00-13.00
Hofman-Przybylska środa 10.00-11.00
Iwanyniuk Paulina środa 10.00-11.00
Jankowska Agata środa 17.00-18.00
Jocz Artur wtorek 18.00-19.00
Jopek-Lubik Iliana piątek 13.00-14.00
Kaczor Elżbieta poniedziałek 9.00-10.00
Kalamiyets Aleks wtorek 16.00-17.00
Kącka Anna wtorek 18.00-19.00
Kochan Patrycja wtorek 8.00-9.00
Kokosza Katarzyna piątek 8.00-9.00
Korolewicz Bartosz piątek 17.00-18.00
Korzeniewska Iwona czwartek 18.00-19.00
Kraus-Jakubowska Klaudia środa 16.00-17.00
Krawczak Witold wtorek 13.00-14.00
Krystek Przemysław środa 15.00-16.00
Kujawska – Maiga czwartek 15.00-16.00
Kurczoba Beata wtorek 10.30-11.30
Lambryczak Katarzyna piątek 10.00-11.00
Lach Tomasz czwartek 17.00-18.00
Łukasik Łukasz piątek 15.00-16.00
Maleszyk-Kaiser Agnieszka poniedziałek 16.30-17.30
Małecki Marcin środa 19.00-20.00
Matuszewski Dominik poniedziałek 16.00-17.00
Marmur Janusz poniedziałek 18.00-19.00
Miller Katarzyna poniedziałek 9.00-10.00
Miśko Zofia środa 18.00-19.00
Mizgalski Jacek czwartek 17.00-18.00
Nawrotek Edyta wtorek 17.00-18.00
Nowacka-Okońska Dorota poniedziałek 18.00-19.00
Otta Grzegorz poniedziałek 18.30-19.15
Owczarzak Piotr wtorek 15:50-16:20
Parecka Małgorzata czwartek 14.00-15.00
Pasternak Mariusz poniedziałek 19.00-20.00
Piasecki Wojciech środa 19.30-20.30
Pluskota Żaneta wtorek 12.30-13.30
Płóciniczak Krzysztof poniedziałek 8.00-9.00
Radke Katarzyna poniedziałek 8.00-9.00
Rajczak Małgorzata wtorek 17.00-18.00
Ratajczak Inga wtorek 13.50-14.20
poniedziałek 11.50-12.20
Ratajczak Michalina poniedziałek 16.00-17.00
Sadowicz Marzenna wtorek 19.00-20.00
Samelak Ryszard czwartek 9.00-10:00
Sauer Aneta wtorek 10.30-11.30
Sczaniecki Adam wtorek 18.00-19.00
Sibera Lidia piątek 16.00-17.00
Skolasińska Małgorzata czwartek 17.00-18.00
Stanisławski Marcin poniedziałek 15.00-16.00
Strykowska Anna wtorek 18.00-19.00
Suwalski Andrzej poniedziałek 7.50-8.50
Sydorko – Raszewska Dorota poniedziałek 18.30-19.00
Szady Arkadiusz środa 8.30 – 9.30
Szalaty Joanna poniedziałek 13.10-13.40
Szymczak Justyna środa 17.00-18.00
Szymkowiak Alicja poniedziałek 17.00-18.00
Śleboda Maria wtorek 20.00-21.00
Telman Grzegorz wtorek 19.00-20.00
Trocholepszy Daniel wtorek 18.00-19.00
Trybuś Małgorzata piątek 15.00-16.00
Wasielewska-Andrzejczak Magdalena środę 13.10-13.40
czwartek 11.10-11.40
Waszak Adrian środa 12.30-13.30
Węgrzynowska Anna czwartek 15.15-16.15
Wiercinski Blazej piątek 9.00-10.00
Wojciechowska Marzena czwartek 8.00-9.00
Wojtkowiak Maria poniedziałek 10.30-11.30
Wykrętowicz Joanna piątek 14.00-15.00
Ziółkowska-Banach Katarzyna wtorek 18.00-19.00
Żendel Irena poniedziałek 9.00-10.00

Dyżury nauczycieli dla słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych oraz KKZ EKA.05 w aplikacji TEAMS

Nazwisko i Imię nauczyciela dzień godziny
Biskupski Jarosław czwartek 18:00-19:00
Bróździńska Hanna środa 20:00-21:00
Gołaś Beata środa 19:00-20:00
Jurczak Alicja poniedziałek 17:00-18:00
Mroczkowska-Budziak Agnieszka czwartek 18:00-19:00
Kalamiyets Aleh środa 18:45-19:45
Kujawska-Maiga Małgorzata piątek 15:00-16:00
Kochan Patrycja wtorek 8:00-9:00
Parecka Małgorzata czwartek 9:50-10:50
Skolasińska Małgorzata piątek 8:30 – 9:30
Strykowska Anna wtorek 18:00-19:00
Synakiewicz Lucyna piątek 17:00-18:00
Żendel Irena wtorek 9:00-10:00