Home » Rada Rodziców 2023/24 » Zbieramy TALENCIAKI

Zbieramy TALENCIAKI

I serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców do wsparcia akcji.

Podczas zakupów w sklepach LIDL, przy zakupie za minimum 50 zł + 1 owoc lub 1 warzywo, można otrzymać kupon: 1 TALENCIAKA.

Uzbierane TALENCIAKI można zamieniać na nagrody, są to: piłki, ławeczki do sal gimnastycznych, koszulki drużynowe, przenośny głośnik z mikrofonem, gry planszowe i wiele, wiele innych.

Jest wiele nagród, które przydadzą się w szkole podczas zajęć, jak również mogłyby umilić pobyt młodzieży w auli.

Otrzymanego TALENCIAKA można przekazać szkole, skanując jego kod QR i wybierając szkołę: Zespół Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca’56

Jeśli ktoś nie chce sam skanować i przypisywać to można przekazać go do szkoły i wrzucić do kartonika obok portierni.

Oczywiście nie promujemy sieci sklepów LIDL i nie namawiamy do zmiany zwyczajów zakupowych, ale jeśli ktokolwiek robiąc zakupy, nie odbierał kuponów to bardzo prosimy: zabierzcie i przekażcie je do szkoły.

Skorzystają na tym nasze dzieci.