Home » Rada Rodziców 2023/24 » Kobiecy Apetyt na życie

Kobiecy Apetyt na życie

16 marca na Auli szkoły odbyła się Druga edycja Kobiecego Apetytu na Życie!

Tym razem tematyka dotyczyła nowotworów skóry, profilaktyki nowotworowej, zdrowia psychicznego i sposobów redukcji stresu.

Poniżej podsumowanie Stowarzyszenia Prospołeczni:

Druga edycja Kobiecego Apetytu na Życie za nami!

Dziękujemy Wam za udział❤️i mamy nadzieję, że przypomnieliśmy Wam najważniejsze kwestie związane z profilaktyką nowotworów skóry, zdrowiem psychicznym i sposobami redukcji stresu.

Dziękujemy naszym prelegentkom: Pani lek. med. Paulinie Gibowskiej-Maruniak (także za przeprowadzone konsultacje), Pani Prezes Mirosławie Skitek oraz Pani mgr Wiktorii Barczyk-Nowak.

Bardzo dziękujemy Naszym Przyjaciołom prowadzącym warsztaty, wszystkie zajęcia były genialne!!

Szczególnie dziękujemy naszym współorganizatorom: Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu, Radzie Rodziców Zespołu Szkół Handlowych oraz instytucjom i osobom prywatnym nas wspierającym m.in. Marszałkowi Województwa Wielkopolskiego, Markowi Woźniakowi, Termedica Poznań, Rakujemy jak chcemy ❤️ Dziękujemy naszym niezastąpionym wolontariuszom, uczniom i absolwentom klas mundurowych ZSH.

Do zobaczenia za rok!🌷