Home » Twoje dane - Twoja sprawa » Reprezentacja Zespołu Szkól Handlowych podczas konferencji Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Reprezentacja Zespołu Szkól Handlowych podczas konferencji Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zasady realizacji programu „Twoje dane – Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli”, rola organu nadzorczego w zakresie edukacji oraz kluczowe aspekty stosowania ogólnego rozporządzenia o ochronie danych były m.in. omawiane podczas spotkania z cyklu „#RODO w edukacji”, które odbyło się 1 października 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi w Rojowie (woj. wielkopolskie).
Prezentacja dotyczyła udziału szkoły w minionych edycjach programu „Twoje dane – Twoja sprawa” a w szczególności inicjatywy „Przygody jeżyka” polegającej na współpracy między szkołami z różnych województw. Uczniowie naszej Szkoły przygotowali bowiem opowiadanie dla uczniów ze szkoły podstawowej w Starogardzie. Za tą inicjatywę Szkoła została wyróżniona podczas spotkania.

Relacja