Home » Articles posted by Klaudia K. (Page 4)
Author Archives: Klaudia K.
Organizacja zajęć w dniu 27 stycznia 2023
W dniu 27 stycznia 2023 (piątek) zajęcia będą odbywać się zgodnie z wersją A planu (30 min).
Organizacja zajęć w dniu 17 stycznia 2023
W dniu 17 stycznia 2023 (wtorek) zajęcia będą odbywać się zgodnie z wersją A planu (30 min)
Zebrania z rodzicami w dniu 3 stycznia 2023r
W dniu 3 stycznia 2023 roku (wtorek) odbędą się zebrania z rodzicami według załączonego harmonogramu.
W tym dniu zajęcia będą odbywać się zgodnie z wersją A planu (30 min).
Poniżej link do wersji A planu:
Harmonogram matur próbnych dla Technikum – 22.12.2022
CZWARTEK 22.12 – PRZEDMIOTY ROZSZERZONE (150 min, 180 min) dla TECHNIKUM
Sala 314 – klasa T4A (13 os)
Geografia (9 os)
Historia (2 os)
Matematyka (1os)
j. polski (1os)
lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka K. Ceholnik/ A. Suwalski
lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka K. Ceholnik/ A. Suwalski
lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka K. Ceholnik/ A. Suwalski
lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka A. Sauer
sala 308 -Klasa T4C (23 os)
Geografia (22 os)
Biologia (1 os)
lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka T. Lach
lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka T. Lach / A. Kalamiyets
lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka M. Gola / A. Kalamiyets
lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka P. Kochan
Sala 7- klasaT4H (20 os)
Geografia (18 os)
j. polski (2os)
lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka A. Kącka / R. Samelak
lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka A. Kącka / R. Samelak
lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka A. Kącka/ R. Samelak
lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka A. Strykowska
sala 302 – klasa T4L (19 os)
Geografia (17 os)
Matematyka (2os)
lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka J. Marmur
lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka J. Marmur/ G. Halątka
lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka J. Marmur/ G. Halątka
lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka A. Maleszyk – Kaiser
Sala 208 – klasa T4O (21os)
Geografia (20 os)
Historia (1 os)
lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka M. Małecki
lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka M. Małecki/ M. Andrachiewicz
lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka M. Andrachiewicz / W. Maciejewska
lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka M. Gola / W. Maciejewska
Sala 403 – klasa T4P (23 os)
Geografia (18 os)
WOS (1os)
Historia (1 os)
Matematyka (1os)
j. polski (2os)
lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka ks. A. Szady/ M. Różańska
lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka ks. A. Szady/ M. Różańska
lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka M. Różańska / M. Śleboda
lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka B. Dudziak/ M. Śleboda
Sala 408 – klasa T4R(24 os)
Geografia (24 os)
lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka J. Biskupski/ D. Wolarczak
lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka J. Biskupski/ D. Wolarczak
lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka A. Borowiec/ J. Pastwa
lekcja 4 – godz. 10.40 – 11.00- opieka A. Borowiec/ J. Pastwa
Sala 202 – j. angielski (18 os) -150min
T4A (8 os)
T4C (8 os)
T4H( 2 os)
lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka M. Kaczorowski / A. Patek – Czwarno
lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka P. Caban/ A. Patek – Czwarno
lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka P. Caban / B. Zajdel -Krzak
Sala 211- j. angielski (18 os) -150min
T4L (8 os)
T4O (3 os)
T4P (5 os)
T4R ( 2os)
lekcja 1 – godz. 8.00-8.50 – opieka M. Wojtkowiak/ M. Dziopa
lekcja 2 – godz. 8.50-9.45- opieka M. Wojtkowiak / M. Dziopa
lekcja 3 – godz. 9.45 – 10.40- opieka M. Wojtkowiak/ B.Korolewicz
Harmonogram matur próbnych dla Technikum i Liceum – 21.12.2022
ŚRODA 21.12 -J. ANGIELSKI poziom podstawowy (120min) dla TECHNIKUM
Wszyscy uczniowie klas czwartych do godz. 9.40 przebywają w wyznaczonych salach.
4GTA SALA 203
8:00 – 8:50 I. Korzeniewska
8:50 – 9:50 (do zakończenia egzaminu) I. Ratajczak
4GTC SALA 308
8:00 – 8:50 D. Sydorko – Raszewska
8:50 – 9:50 (do zakończenia egzaminu) D. Sydorko – Raszewska
4GTH SALA 208
8:00 – 8:50 D. Banaszak
8:50 – 9:50 (do zakończenia egzaminu) D. Banaszak
4GTL SALA 218
8:00 – 8:50 K. Miller
8:50 – 9:50 (do zakończenia egzaminu) K. Miller
4GTO SALA 320
8:00 – 8:50 P. Iwanyniuk
8:50 – 9:50 (do zakończenia egzaminu) A. Lisiecka
4GTP SALA 211
8:00 – 8:50 D. Błaszak
8:50 – 9:50 (do zakończenia egzaminu) A. Reich
4GTR SALA 303
8:00 – 8:50 A. Kalamiyets
8:50 – 9:50 (do zakończenia egzaminu) A. Kalamiyets
ŚRODA 21.12 -CHEMIA poziom rozszerzony (180 min) dla LICEUM
Uczniowie, którzy zadeklarowali chęć uczestnictwa w maturze rozszerzonej, zostają oddelegowani do sali gdzie przeprowadzany jest egzamin maturalny. Po zakończeniu pisania próby uczniowie wracają na lekcje.
sala 06A – klasa PL4A (3 os)
lekcja 2 – 8.50-9.45 -opieka A. Węgrzynowska
lekcja 3 – 9.45-10.40 – opieka M. Kaczorowski
lekcja 4 – 10.40-11.35 – opieka M. Kaczorowski
lekcja 5 – 11.35-12.00 – opieka I. Ratajczak
Harmonogram matur próbnych dla Technikum i Liceum – 20.12.2022
WTOREK 20.12 -MATEMATYKA poziom podstawowy (170 min) dla TECHNIKUM
Przed i po próbie uczniowie odbywają lekcje zgodnie z planem lekcji.
Klasa 4GTA – godz. 7.55 – sala 203
Klasa 4GTC – godz. 7.55 – sala 211
Klasa 4GTH – godz. 7.55 – sala 308
Klasa 4GTL – godz. 7.55 – sala 307
Klasa 4GTO – godz. 7.55 – sala 208
Klasa 4GTP – godz. 7.55- sala 9
Klasa 4GTR – godz. 7.55 – sala 207
WTOREK 20.12 -BIOLOGIA poziom rozszerzony (180 min) dla LICEUM
PL4A(7 os.) – godz.8.50 – 12.00, sala 308
WTOREK 20.12 -INFORMATYKA poziom rozszerzony (210 min) dla LICEUM
PL4B (1 os) – godz. 13.50, sala 8 (parter, w pobliżu wejścia do szkoły), Liceum Ogólnokształcące Św. Marii Magdaleny w Poznaniu, ul. Garbary 24 – opieka Grzegorz Telman
Harmonogram matur próbnych dla Technikum i Liceum – 19.12.2022
PONIEDZIAŁEK 19.12 -J. POLSKI poziom podstawowy (170 min) dla TECHNIKUM
Przed i po próbie uczniowie odbywają lekcje zgodnie z planem lekcji.
Klasa 4GTA – godz. 7.55 – sala 317
Klasa 4GTC – godz. 7.55 – sala 308
Klasa 4GTH – godz. 7.55 – sala 203
Klasa 4GTL – godz. 7.55 – sala 307
Klasa 4GTO – godz. 7.55 – sala 408
Klasa 4GTP – godz. 7.55- sala 4
Klasa 4GTR – godz. 7.55 – sala 302
PONIEDZIAŁEK 19.12 -GEOGRAFIA poziom rozszerzony (180 min) dla LICEUM
PL4B (10 os.) – godz.13.55 – 17.00, sala 115, opieka K. Kraus -Jakubowska
Harmonogram matur próbnych w dniu 16.12
Piątek 16.12 – J. ANGIELSKI p.rozszerzony (150min)
Uczniowie, którzy zadeklarowali chęć uczestnictwa w maturze rozszerzonej, zostają oddelegowani do sali gdzie przeprowadzany jest egzamin maturalny. Po zakończeniu pisania próby uczniowie wracają na lekcje.
4PLA (12 osób) + 4PLB (2 osoby) – Sala 13 godz. 8.50 – 11.30 – K. Szawan
Piątek 16.12 -WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE p.rozszerzony (180min)
4PLB (2 osoby) – AULA – 14.00-17.00 – K. Szawan
Harmonogram matury próbnej w dniu 15 grudnia 2022
Czwartek 15.12 – J. POLSKI p.rozszerzony (210 min)
Uczniowie, którzy zadeklarowali chęć uczestnictwa w maturze rozszerzonej, zostają oddelegowani do sali gdzie przeprowadzany jest egzamin maturalny. Po zakończeniu pisania próby uczniowie wracają na lekcje.
4PLA (3osoby) + 4PLB (7 osób) – Sala 13 – godz. 8.50 – 12.30 – opieka K. Szawan
Harmonogram matury próbnej z matematyki 14.12.2022
ŚRODA 14.12 -MATEMATYKA (180 min)
Klasa PL4A -sala 309
8.50-9.45 -opieka WA/JT
9.45-10.40 – opieka ZK
10.40-11.35 – opieka ST
11.35-12.00 – opieka ST
PL4B – sala 302
8.50-9.45 -opieka GS
9.45-10.40 – opieka BU
10.40-11.35 – opieka SG
11.35-12.00 – opieka RI